Компания
Социальная сфера
Карьера
Пресс-центр
Контактная информация
Для партнеров
Для сотрудников
Профіль для світлодіодної стрічки - помічник №1 для створення ексклюзивного декору
10.10.2016 18:12

Профіль для світлодіодної стрічки - це система кріплення для джерел світла у вигляді смуги. Найчастіше їх застосовують для додаткового освітлювального декорування меблів, інтер'єру. За допомогою алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки можна візуально збільшити простір або вигідно представити деякі елементи - це актуально для застосування не лише в магазинах (вітрини) або в галереях, а й в житлових приміщеннях.

Зараз з'являється реальна можливість надати ще більше затишку дому. Найчастіше профілі розміщують на карнизах і навісах (для додання особливого шарму), але не забувають і про практичність, додаючи освітлення в кухонних шафах або біля дзеркал.
За допомогою профілю для світлодіодної стрічки можна візуально розділити кімнату на кілька зон. Це досить актуально для дитячих кімнат, коли батьки прагнуть виділити спальне місце і ігрову область в приміщенні.
За допомогою такого підсвічування можна зробити більш комфортною роботу з комп'ютером, пом'якшуючи світло, що виходить від монітора.

Профіль для світлодіодної стрічки забезпечить простоту експлуатації

Завдяки легкій вазі і нехитрою конструкції профілі можна монтувати практично на будь-які площині. Для установки використовується клей, саморізи або двосторонній скотч і мінімальний набір додаткових інструментів.
Практично всі алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок комплектуються бічними заглушками, що надає закінчений вигляд всій системі і захищає освітлювальні елементи від різних забруднень. До деяких видів профілю в комплектацію входить екран зі склом.
Різновиди і форми пристосування:

  • Накладний профіль (призначений для меблевої підсвічування, освітлення вітрин і створення індивідуальних світильників);
  • Виразний (ідеальний для установки в меблі, стіни, стелю, вітрини і ніші);
  • Кутовий (завдяки своїй формі легко встановлюється в вигини меблів, стін і торгового устаткування).

Можливо придбати варіант пристрою, який поєднує в собі характеристики всіх перерахованих профілів.
У вас є можливість вибрати тип поверхні алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки. Вона може бути матовою, глянсовою і представлятися в різних кольорах:

  • срібло;
  • золото;
  • Бронза.

Купівля алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки - економія простору і засобів

Ви можете придбати профіль для світлодіодної стрічки в Харкові в інтернет-магазині Ledstorm. Професійні менеджери нададуть допомогу у виборі відповідного контуру в світлодіодних джерелах світла. Весь асортимент магазину відповідає нормам якості по светопропускаемости і тепловіддачі. При необхідності ви можете придбати алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки з певною кількістю заглушок і кріплень.
Тут зручна система оплати і доставки товару, а консультанти завжди готові запропонувати вам найбільш оптимальні варіанти, враховуючи всі побажання і особливості приміщення (планування, розмір, рівень вологості та ін.).

 

©2008-2020 ОАО «УК «Шахта «КЗ №1»

Эл.почта: yurykzn@yandex.ru